1.A , 1.B a 5E píší 2. vyučovací hodinu srovnávací testy z matematiky, což vyvolává v rozvrhu hodně změn
3. B 1.-3. hodina - exkurze do statistického úřadu podle pokynů p. uč. Nagyové

Suplování:   Čtvrtek 8.3.2018 (4. týden)

datum výpisu: 8.3.2018 (8:27)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.A

         

-

-

       

3.B

 

exk

exk

exk

             

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

MAT

 

(Hv)

navíc

Petrová Michaela

 
 

2.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Ug)

 

7.hod

OSZ

 

(Hv)

supluje

Psík Jaroslav

(Še)

1.B

2.hod

MAT

 

(214)

supluje

Adamcová Šárka

(Bř)

 

6.hod

OSZ

 

(Hv)

supluje

Psík Jaroslav

(Še)

 

8.hod

ZEM

   

odpadá

 

(Kk)

1.E

2.hod

ČJL

Dív

(206)

supluje

PRAXE 2 Praxe 2

(Bb)

 

3.hod

ČJL

 

(206)

supluje

PRAXE 2 Praxe 2

(Bb)

 

4.hod

ANJ

ANJ1

 

odpadá

 

(Kk)

 

5.hod

VOB

 

(206)

supluje

Psík Jaroslav

(Še)

2.A

3.hod

OSZ

 

(115)

supluje

Psík Jaroslav

(Še)

 

5., 6. hod jiný důvod

2.E

1.hod

ČJL

 

(303)

supluje

PRAXE 2 Praxe 2

(Bb)

 

3.hod

ANJ

1

(Bi)

supluje

Kroupová Petra

(Kk)

3.A

4.hod

TĚL

Dív

 

odpadá

 

(Ps)

 

5.hod

AK

AK4

(Bp)

supluje

Sedlák Miloš

(Kk)

 

6.hod

AK

AK4

 

odpadá

 

(Kk)

3.B

4.hod

ČJL

Dív

 

odpadá

 

(Bř)

 

8.hod

OSZ

 

(Hv)

supluje

Psík Jaroslav

(Še)

 

1.- 3. hod exkurze

3.E

0.hod

MAT

ANJ2

(206)

navíc

Petrová Michaela

 
 

1.hod

ANJ

ANJ2

 

odpadá

 

(Kk)

4.A

0.hod

NĚJ

Nj3

 

odpadá

 

(Ug)

 

2.hod

BIO

 

(303)

navíc

Sekyrková Miroslava

 
 

2.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Ad)

 

3.hod

MAT

 

(Hv)

přesun <<

Blažková Eva

z 8.hod

 

3.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Bř)

 

5.hod

ZE

ZE

 

odpadá

 

(Bl)

 

6.hod

ZE

ZE

 

odpadá

 

(Bl)

 

8.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.hod

4.B

0.hod

NĚJ

Nj3

 

odpadá

 

(Ug)

 

5.hod

ZE

ZE

 

odpadá

 

(Bl)

 

6.hod

ZE

ZE

 

odpadá

 

(Bl)

4.E

1.hod

MAT

 

(Hv)

supluje

Petrová Michaela

(Bř)

5.E

5.hod

TĚL

Dív

 

odpadá

 

(Ps)

6.E

7.hod

IKT

IKT1

 

odpadá

 

(Bl)

7.E

1.hod

TĚL

Chl

 

odpadá

 

(Ps)

 

3.hod

ČJL

Dív

(213)

spojí

Vicková Štěpánka

(Ps)

 

4.hod

ČJL

Chl

(206)

navíc

Vicková Štěpánka

 
 

4.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Vi)

 

5.hod

AK

AK4

(Bp)

supluje

Sedlák Miloš

(Kk)

 

6.hod

AK

AK4

 

odpadá

 

(Kk)

8.E

5.hod

ZE

ZE

 

odpadá

 

(Bl)

 

6.hod

ZE

ZE

 

odpadá

 

(Bl)

 

Zpracováno v systému Bakaláři