Z informačního odpoledne

2019 - SPOLEK PRO VĚDU, KULTURU A SPORT

IČO 625 38 195

ČÍSLO ÚČTU: 312055123/0300

Děkujeme Vám všem, kteří podpoříte činnost Spolku alespoň částkou 400 Kč za jednoho studenta/studentku. Podpoříte tím plno akcí, účast našich žáků v soutěžích, konání maturitních plesů, připojení školy k internetu a mnoho dalšího.

Z organizačních důvodů prosíme o zaplacení příspěvku na účet Spolku  s uvedením jména, příjmení a třídy žáka do 2. prosince 2019. Předem děkujeme za vstřícnost.

Co jsme financovali v roce 2019 najdete v přiloženém souboru.

Podporujeme a doporučujeme:

  • Studium on-line kurzů CTM pro talentované a motivované studenty (informace u p. učitelky Kudrličkové) 
  • DOFE - prestižní vzdělávací program pro mladé lidi, který podpoří studenty v osobním rozvoji a v získávání dovedností uplatnitelných v budoucím životě a práci ( informace u p. učitelky Mylerové, Šimkové a u pana učitele Kostky)
  • Srdečně zveme všechny na českobudějovické náměstí, kde 6. prosince odpoledne vystoupí v přehlídce pěveckých sborů i ten náš. Věříme, že se Vám bude předvánoční atmosféra líbit a že budete v soutěžní přehlídce sborů pro Jírovcovku hlasovat.
  • A pokud budete chtít nakoupit poslední drobné vánoční dárky, zveme Vás na Vánoční bazar který pořádáme v budově školy 19. prosince dopoledne.

 

Přiložené soubory