Sportovní kurz

V týdnu od 12. do 17. 9. se studenti septimy, 3. A a 3. B vydali na cyklozájezd do Třeboně. Lépe řečeno, do penzionu uprostřed lesa, nedaleko od Třeboně.

Nehledě k tomu, že se jedná o relativně rovinatou oblast, již druhý den začaly odpadat první kusy (s nízkým tlakem a odporem k plavání), až nakonec ve čtvrtek byli lazaři čtyři. Tito (téměř) mrzáci trávili čas hraním hry zvané Dobble snad ve všech jazycích světa, zatímco zbytek šťastlivců si užíval výlet na Červenou Lhotu. A opravdu užíval, nehledejte v tom ironii, počasí bylo přesně takové, jaké mělo být celé léto.

Kromě ježdění na kolech se také hrály sporty, například softball nebo frisbee (varianta, při které nemáte tušení, kdo je s vámi v týmu, a proto si radši od disku držíte odstup a snažíte se splynout s hřištěm), ve středu se dokonce jelo do lanového parku. Takže nuda rozhodně nebyla.

Celkově týden hodnotím jako pozitivní, za sebe dávám 10/10 a klidně bych do Pecáku (tak se jmenoval ten penzion uprostřed lesů, mimochodem) jela znova. I s rizikem zkolabování. A doufám, že ostatní to vidí stejně.

Anna Nováková