Přijímací zkoušky nanečisto 2021

Přihláška na rozbor testů (je nutné se přihlásit do neděle 31.1. 2021 do 24:00):

https://forms.gle/6amUDwdXc2Fi2Qdc7

 

Milí uchazeči o studium,

vzhledem k mimořádné situaci jsme se rozhodli, že opustíme klasickou formu přijímacích zkoušek nanečisto a celou akci zkusíme zorganizovat online.

Cermat již zveřejnil ilustrační testy pro tento rok, najdete je zde: https://prijimacky.cermat.cz/menu/testova-zadani-k-procvicovani/testova-zadani-v-pdf
Součástí těchto testů je jak zadání, tak i klíč správných řešení. 

Zkuste si testy napsat sami doma a pokud se budete chtít porovnat s ostatními uchazeči, tak nám zašlete vaše výsledky z matematiky a českého jazyka (body) na email kavrik@jirovcovka.net (testy si tedy musíte opravit sami podle výše uvedeného klíče správných řešení). V emailu nezapomeňte připsat, jestli jde o test pro čtyřleté nebo osmileté studium. Obratem vám zašleteme anonymní kód, který se objeví ve výsledkové listině, která zde bude zveřejněná. Tento postup předpokládá, že všichni budou hrát fér a zašlou opravdu výsledky prvního testu, aby nedocházelo ke zkreslení pořadí. Výsledky nám můžete zasílat do pátku 29. ledna 2021. Poté bude výsledková listina uzavřena.

Jako druhý krok vám nabídneme rozbor testů s našimi vyučujícími. Tento rozbor proběhne také online formou ve středu 3. února 2021 a přesný postup přihlašování zde bude zveřejněn. Rádi bychom vás rozdělili do menších skupinek, abyste měli dostatek prostoru na dotazy.

A protože chápeme, že je letos příprava na přijímací řízení složitá, tak jsme se rozhodli, že celá akce proběhne zdarma.

Výsledková listina je přiložena pod článkem, osmileté studium je na druhém listě (aktualizováno v neděli 31.1.2021 v 19:30)