Nothing is impossible!

Byli jsme velmi potěšeni nabídkou Nadace manželů Kellnerových (The Kellner Family Foundation) pro studentky a studenty předmaturitních a maturitních tříd.
Nadaci na Jírovcovku upozornila organizace CTM, pod jejíž záštitou studují někteří naši talentovaní studenti již od roku 2012 on-line kurzy. Naši žáci, kteří se rozhodli studovat v zahraničí, mají  možnost zažádat si o grant na podporu studia. Proces elektronického podávání byl zahájen 1.2. 2021 a jeho uzávěrka je 30.4. 2021. A kdo by se neměl obávat si o podporu zažádat? Žadatel nemusí mít samé jedničky, ale musí vědět, co chcete studovat a hlavně kde a proč. Největší šanci získat podporu, která může být od 30 tisíc Kč za rok, mají zájemci o studium přírodních věd.

Pokud byste rádi studovali v zahraničí a překážkou se vám zdají být finance, neváhejte se zeptat na další podrobnosti. Základní informace najdete na webu nadace
Pro septimány a třeťáky doporučujeme také Nadaci manželů Bakalových, která podpořila našeho absolventa Lukáše Fiedlera ve studiu v UK.