Kdo má zájem o stipendium, musí se přihlásit rychle

Vážení rodiče, milí studenti Jírovcovky, dovolujeme si vás pozvat na on-line informační schůzku s paní Bočkovou, ředitelkou společnosti CTM – academy. S touto organizací naše škola dlouhodobě spolupracuje a studium s CTM-academy podporuje. Naši studenti se úspěšně účastní e-learningových kurzů, připravovaných na významných zahraničních univerzitách a poskytovaných právě prostřednictvím CTM-academy.

Dne 17. května zahajuje CTM – academy registraci do podzimních kurzů!! Pro prvních 310 přihlášených jsou připravena stipendia ve výši 4000 Kč u kurzů s cenou nad 8000Kč, finanční podpora 2500 Kč bude pro zájemce o kurzy s cenou do 8000 Kč. Tímto studiem prošlo už několik desítek našich studentů, kterým studium pomohlo rozvinout jejich talent, prohloubit znalosti v oborech, o které se zajímají, podpořit přijetí na vysněné studijní obory, a to i v zahraničí.

Schůzka se uskuteční ve středu 12. května 2021 od 17:30 hodin, on-line na odkazu, který najdete na Classroomu v kurzu s názvem "Celoškolní třída"

Těšíme se na vás a věříme, že se mezi současnými žáky a žákyněmi najdou další zapálení zájemci o nabízené obory studia. Více o kurzech najdete na: https://www.ctm-academy.cz/online/proc-studovat-online